Ambar Bodrum Olarak neler yaptık

By | Ocak 31, 2017

BODRUM AMBAR, Ege bölgelerinde taşımacılık hizmetleri alanında yapmış olduğu faaliyetlerini müşterilerine tek tek sunmaktadır. Hiç bir faaliyetimizi müşterilerimizden yada rakip firmalardan saklamadan tüm bilgilerimizi paylaşmaktayız. Ayrıca BODRUM AMBAR FİRMALARI içerisinde kurumsal hizmet sunan ilk ve tek firmayız . Şimdi sizlere yapmış olduğumuz yenilikleri sıralıyorum.

Bodrum Nakliyat

Bodrum Ambar İnternet Sitesi Yenileme Projesi

BODRUM AMBAR Yeni İnternet Sitesi

Taşımacılık sektörüne girdiğimiz 2002 yıllarında ilk şubemiz olarak Ege bölgelerine yönelerek BODRUM NAKLİYAT firmamızı açmıştık. Aradan 1 ay gibi bir süre geçtikten sonra BODRUM AMBARI şubemizi açarak halka hizmete başladık. Hizmetlerimizi daha çok genişletmek için İnternet sitemizi faaliyete geçirmiştik. Aradan 15 yıl geçmesi halinde eskiyen İnternet sayfamızı yeniledik.

Bodrum Ambar

Bodrum Ambar Kurumsal Müşteri Temsilcileri

Kurumsal Müşteri Temsilcileri Oluşturduk

Ege bölgelerinde TAŞIMACILIK konusunda diğer bölgelere göre daha çok müşterilerimiz olduğu için Ege Bölgesi Müşteri Temsilciği açtık. Yapmış olduğumuz çalışmalara değecek aynı zamanda tüm arayan müşterilere çözüm bulacak personeller oluşturduk. BODRUM AMBARI firmamız ile çalışan temsilcilerimiz en az 2 yıl Üniversite okumuş personellerdir. Taşıma konusunda sorunlarınıza çözüm olmak için hazır bekleyen personelimizi aramayı unutmayın.

Bodrum Ambar Firmaları

Bodrum Ambar Firmaları Özel Kazanç İstisnası

Komple Araç İsteyenlere Özel Teklifimiz Var

Firmamız BODRUM AMBARLAR olduğu için genelde müşterilerimiz bizden sadece Parça Yükleri için araç isterler. Fakat bir çoğunluk firmamızın aynı zamanda BODRUM NAKLİYAT olduğunu bilmezler. Yapmış olduğumuz kampanya ile müşterilerimize sesimizi duyurmak için çok özel kampanya düzenledik. Bu kampanya içeriğimiz ise firmamızdan komple araç isteyen her kişiye özel 75 TL değerinde Kazanç İstisnası sağlıyoruz. Bu Kazanç İstisnası ile araç isteyen tüm herkese ödül olarak 75 TL veriyoruz. Aynı zamanda İSTANBUL BODRUM NAKLİYAT ve BODRUM İSTANBUL NAKLİYAT olarak da hizmet sunmaktayız.

Bodrum Ambarı

Bodrum Taşıma Sözleşme İle Maliyet Düşürme

Taşıma Sözleşmesi ile Düşük Maliyet

Türkiye’nin 957 bölgesinde bulunan şubelerimiz sayesinde BODRUM AMBAR ile sözleşme yaparak en az 1 yıl taahhüt yapmanız halinde %20 indirim kazanacaksınız.  Yani buda şu demek oluyor ki normal yüklerinizi aynı bölgeye 500 TL gibi bir rakama taşıyorsak artık sözleşme yaparak 375 TL gibi rakamlara taşıyacağız. Sizde bu kampanyadan faydalanmak isterseniz firmamız ile hemen görüşme yapıp sözleşme sağlayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için Google arama motorlarına İSTANBUL BODRUM AMBAR yada BODRUM İSTANBUL AMBAR yazmanız yeterli olacaktır.

İstanbul Bodrum Ambar

İstanbul Bodrum Ambar Depolama Alanı

Kira Bedeli İle Yük Depolama

Türkiye’de Depolama sektörünün önüne geçtik ve yüksek fiyat verenlere dur dedik. Yapmış olduğumuz Türkiye’nin en büyük 2. Deposu olan BODRUM AMBAR DEPOSU sayesinde sadece kullanacağınız alan kadar kira ödeyerek dilediğiniz kadar yükünüzü bu alanda bekletebilirsiniz. Ayrıca depo alanımızda kullanmanız gereken hiç bir şey için ekstra ücret talep etmiyoruz. Bu hizmetimiz BODRUM NAKLİYAT AMBARI ve BODRUM NAKLİYAT FİRMALARI arasında çok konuşulmaktadır.

Bodrum Nakliyat Ambarı

Bodrum Nakliyat Ambarı ile Küçük Esnaf Gülüyor

Küçük Esnafı Unutmadık ve Özel Paket Hazırladık

İstanbul bölgelerinden her gün Bodrum bölgelerine hareket eden araçlarımız ile Küçük Esnafın yüzünü güldüren paket yaptık. Firmamız ile sözleşme yaparak tüm yüklerini bize taşıtma sözü veren esnaflarımıza özel %25 indirim sağladık. Bu kampanyamız sadece esnaflara özeldir lütfen diğer arayan müşterilerimiz talep etmesin.

İstanbul Bodrum Ambar

İstanbul Bodrum Taşımacılık Öğrenciye İndirim Sağlıyor.

Öğrenim Gören Gençlerimiz Hiç Unutulur Mu !

Öğrencilerimiz okusun eşyalarını hiç dert etmesinler diye Ege Bölgelerinde okuyan Öğrencilerimize hiç kimseye yapmadığımız kampanyayı yaptık. Bu kampanyamızı sadece öğrencilerimiz aradıklarında öğrenebilecek ve faydalanabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir