Ambar Firmalarında Reklamın Önemi

By | Şubat 8, 2017

Genelde sanal ortamlarda daha doğrusu ağırlık olarak reklam yayınlayan siteler duyuru yaparlar Ambar Firmalarında Reklamın Önemi adı altında. Fakat bir çok firma bu duyuruya kulak asmazlar çünkü reklam için bütçe ayırmak istemezler. Şimdi sizlere reklamın ne kadar önemli olduğu hakkında bilgiler vereceğim.

Ambar Firmalarında Reklamın Önemi

Ambar Firmalarında Reklamın Önemi

Ambar Firmalarında Reklamın Önemi

Aslında reklam tüm firmalar için büyük getirisi olan kısa vadeli yatırımlardır. Normal şartlarda bütün firmaların müşterilerini çoğaltması için daha iyi verim alması için reklama ağırlık vermesi gerekir. Ama bunu çoğunlukla firmalar hiç bir bütçe ayırmadan yapmaya çalışırlar çünkü fazla maliyet harcamak istemezler. Sanal ortamlarda ise reklamı en çok kullanan sektör Nakliyat ve Ambar sektörüdür. Örneğin bize ulaşmak için GOOGLE arama motoruna BODRUM AMBAR yazarsınız yada BODRUM NAKLİYAT yazarsınız. Sonuç itibari ile eğer firmamızın reklamı aramalarınızda çıkmaz ise haliyle bize dahi ulaşamazsınız. Peki reklamın en üstlerde olduğunu düşünelim ilk arayacağınız firma biz olacağız. Buda demek oluyor ki reklamın büyük bir etkisi vardır.

Şimdi sizlere nerelerde reklam vereceğiniz ve hangi reklamdan daha çok verim alacağınız hakkında bilgiler verelim.

Google Arama Motoru Ambar & Nakliyat Reklamları

Firmanız müşterilere ne kadar çok gözükürse bir o kadar akıllarında kalacak isim olacaksınız ve müşterinin ilk aklına gelen firma olacaksınız. Mesela ben BODRUM AMBAR firmamı bugüne kadar hiç arama motorlarında reklam amaçlı kullanmamıştım. Fakat 2016 yılında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine arama motorlarında düşük bütçede reklam verdim. Şuan arama motorlarında BODRUM AMBAR yada BODRUM NAKLİYAT yazıldığında müşterilerin ilk gözlerine çarpan benim firmam oluyor. Bununla birlikte müşteri potansiyelim daha çok arttı. Sizlere en büyük katkı sağlayacak reklam getirisinin arama motorları olduğunu ısrarla ve şiddetle öneriyorum.

Sanayi Bölgelerine Giriş ve Çıkışlarda Pano Reklamı

Bölgenizde bulunan sanayi bölgelerinin giriş yada çıkışlarında yapacağınız tabela yada pano reklamları firmanıza oldukça büyük etki sağlayacaktır. Düşünün ki firmanızın reklamı o panoda yer alıyor ve tam reklam alanınızın olduğu yerden herhangi bir fabrikanın sevkıyat müdürü geçiyor. Reklam müdürün dikkatini çekti haliyle firmanızı aradı eğer fiyatlarınızda müdüre cazip gelirse işte ticari hayatınızın renklendiği an o andır. Firmamız her ne kadar BODRUM AMBAR olup aynı sektör içerisinde olsak dahi herkese yaptığımız her şeyi anlatıyoruz.

Umarım Ambar Firmalarında Reklamın Önemi adlı makalemde sizlere faydalı olabilecek şeylerden bahsetmişimdir. Eğer bir önceki makalem olan Ulaşım Sektöründe Ambar Zirveye Ulaştı içeriğini de okuyarak firmanız için değer katan çözümler bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir