Bodrum Ambar İle Taşıma Kolaylığı

By | Ocak 30, 2017
Bodrum Ambar

Bodrum Ambar

BODRUM AMBAR, son zamanlarda Taşıma Kolaylığı için bir çok ekipmanlar ve eğitim almış özel personelleri hizmete başlatmıştır. BODRUM bölgelerinde AMBAR denilince ambarbodrum.com adlı resmi İnternet sayfasını tercih eden müşterilerin yoğunluk gösterme sebebi ise firmanın kurumsal olmasıdır.

Ticari konudan olaya bakmak gerekir ise aslında BODRUM NAKLİYAT ve BODRUM AMBAR hizmetlerinin aynı olduğu söyler herkes. Bazıları fiyat farkı diyor bazıları taşıma farkı diyor ama ben ise sadece fiyat ve hizmet farkı olarak bakıyorum olayı.

Çünkü demek istediğim şu BODRUM NAKLİYAT AMBARI firmaları genelde parça yük almazlar müşterilerine komple araç fiyatı verirler. AMBAR firmaları ise genellikle parça bazında fiyat verirler yani sizde bulunan yük sayısı kadar fiyat verirler. Örneğin denemek için arama motorlarına önce BODRUM NAKLİYAT FİRMALARI yazarak arayacağınız firmalar 1 koltuk takımınızın olduğunu söyleyelim. Bu koltuk takımının İstanbul’un herhangi bir ilçesine gideceğini söyleyerek fiyat vermelerini isteyelim. Benim tahminimce en düşük size verilecek fiyat 600 TL civarında olacaktır. Aynı zamanda genelde Nakliye Firmaları büyük araç gönderdikleri için adresinize kadar gelmesi zor olacak ve sizden koltuklarınızı araca getirmenizi isteyeceklerdir.

Bodrum Ambar ile Farkı Hissedeceksiniz !

Paki BODRUM AMBARI sektörde nasıl bir çalışma şekli ile hizmet sunar konuya alarak inceleyelim. Şimdi arama motorlarına aynı şekilde BODRUM AMBAR FİRMALARI yazalım ve karşımıza çıkan ilk 3 firmayı arayalım. Firmalara 1 koltuk takımımız var İstanbul da herhangi bir adrese göndereceğiz diyelim. Ortalama size verilecek fiyat ise 400 TL gibi düşük rakam olacaktır. Aynı zamanda BODRUM AMBARLAR diye hizmet sunan firmaya şunu da sorun ” Araç kapımıza kadar geliyor mu ? ” verilecek cevap ise ” Tabi ki kapı teslim ” hatta gideceği adreste bile kapınıza kadar getirip teslim edilecektir. Böylelikle 200 TL fazladan para vermemiş olacaksınız hatta hiç bir sorun bile yaşamayacaksınız.

Yoğunluk olarak İstanbul bölgelerine çalıştığımız için daha iyi ulaşım sağlayabilmeniz adına BODRUM İSTANBUL AMBAR ve İSTANBUL BODRUM AMBAR adını aldık. Bununla birlikte sektöre ilk girdiğimiz dönemde ağırlık olarak NAKLİYAT sektörüne yoğunluk gösteriyorduk. 2002 yılında ise AMBAR sektörüne girmemiz ile birlikte adımızda değişiklik olmasın diye BODRUM NAKLİYAT AMBARI olarak hizmete devam ediyoruz.

Ege bölgelerinde eğer yük taşıtmak istiyorsanız kesinlikle sizlere BODRUM AMBAR ile görüşmenizi tavsiye ederim. Firma hem düşük fiyat veriyor hemde yükünüzü kapınıza kadar getirip teslim ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir