Tag Archives: bodrum nakliyat firmaları

Ulaşım Sektöründe Ambar Zirveye Ulaştı

By | Şubat 6, 2017

Son zamanlarda Taşıma sektöründe oldukça yoğunluk gösteren hizmetin adının Ambar olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat 2009 yıllarında önüne geçilemeyecek Nakliyat sektörünün yerini 2017 yılında Ambar sektörü %30 oranda daha önce yol izlemektedir. Buna en güzel örneği kendi firmamızdan verebiliriz. 2009 yılında BODRUM NAKLİYAT olan firmamız 2016 ve 2017 yıllarında adını BODRUM AMBAR olarak değiştirmiştir. Bunun sebebi ise artık yük… Read More »

Taşıma Sektöründe Çok Aranan Firmalar

By | Şubat 1, 2017

BODRUM AMBAR adı altında hizmet sunduğumuz yayın yayın hayatımız boyunca hiç bir yanlış bilgi vermedik. Bu güne kadar müşterilerimizin AMBAR ile ilgili aklındaki tüm sorulara cevap verebilmek adına yerel yayın sayfamızda bir çok duyurular yaptık. Şimdi ise sizlere Taşıma Sektöründe Çok Aranan Firmalar adlı makalemde anlatacaklarım kimler hangi firmaları arıyor olacak. Genellikle her sektörün kendi için bir sürü dalları… Read More »

Ambar Bodrum Olarak neler yaptık

By | Ocak 31, 2017

BODRUM AMBAR, Ege bölgelerinde taşımacılık hizmetleri alanında yapmış olduğu faaliyetlerini müşterilerine tek tek sunmaktadır. Hiç bir faaliyetimizi müşterilerimizden yada rakip firmalardan saklamadan tüm bilgilerimizi paylaşmaktayız. Ayrıca BODRUM AMBAR FİRMALARI içerisinde kurumsal hizmet sunan ilk ve tek firmayız . Şimdi sizlere yapmış olduğumuz yenilikleri sıralıyorum. BODRUM AMBAR Yeni İnternet Sitesi Taşımacılık sektörüne girdiğimiz 2002 yıllarında ilk şubemiz olarak Ege… Read More »