Hakkımızda

Hakkımızda hayırlısı diyerek Lider konumu hedeflediğimiz sektörde Bodrum Ambar adımız ile Ambar hizmetine başladık. Ticari serüvenimiz 2002 yılında Parça Yük Taşımacılığı olarak başlayarak, kuruluşunu yaptığımız günden bugüne Lider firma olmayı hedefledik. Her geçen sene içerisinde kendimize bir hedef belirleyerek o yıl boyunca hedefe ulaşmak için azim ve ısrarla hizmet sunmaya devam ettik.

Firmamızı kurduğumuz gün ilk olarak yoğunluk gösterdiğimiz öncelik Taşıma belgelerimizi alıp kurumsal hizmetler sunmaktı ve tüm belgelerimizi eksiksiz alarak hizmete başladık. Öncelik verdiğimiz Ege bölgeleri için 2003 yılında araç filosu oluşturarak İstanbul – Ege arası Taşıma hizmetleri başlatmış olduk. 2005 ile 2007 yılları arasında Taşımacılık sektörünün yoğunlaşması ile daha büyük hale gelen araç filomuza yer bulamadığımız için oldukça geniş bir alana taşındık. 900 metre kare alan içerisinde kurduğumuz tesise hem araç filosunu hemde genel merkez ofisimizi sığdırdık.

Bodrum İstanbul Ambarı Hakkımızda Açılış Töreni

Bodrum İstanbul Ambarı Hakkımızda Açılış Töreni

Bununla birlikte sürekli İstanbul Bodrum Arası Ambar ve Nakliyat hizmetleri sunduğumuz için müşterilerin yoğun talepleri üzerine İstanbul şubemizin temelini attık. Böylece 2009 yılında İstanbul belediye başkanımız Sayın Kadir TOPBAŞ, İstanbul Ak Parti millet vekilimiz İdris GÜLLÜCE tarafından açılışı yapılarak hizmetinize sunduk.

Türkiye’nin en büyük Ambar Firması olabilmek için Liderlik koltuğuna adaylığımızı koyarak 957 şube 1097 Taşıma aracı ve 276 depoyu sizlere hizmete açtık. Şuan müşteri temsilcilerimizi arayan hiç bir müşterimize diğer firmaların yaptığı gibi ” biz o bölgeye hizmet sunmuyoruz ” kelimesini ortadan kaldırdık. Hiç bir müşterimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmasın diye firmamızın alt yapısına tüm teknolojileri kapsayacak alt yapıyı kurduk. Kısaca Alt yapıyı anlatmak gerekirse sizleri şu şekilde aydınlatabiliriz.

Hakkımızda Düşünülen Aklımızda !

Son Teknoloji Alt Yapımız

  • Araç Takip Cihazları
  • Müşteri İçin Referans Kodu
  • Müşteri Yük Takibi Paneli
  • Sıfır Kilometre Araç Filosu
  • Her Araç İçin Adres Bulma Cihazı
  • Şoför ve Müşteri İletişimi İçin Kısa Kodlar

Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm Taşıma ve Ambar hizmetlerimizde son teknolojileri kullanarak sorun yaşamamanızı sağladık. Bugünden sonra da her zamanki gibi sorun yaşamayacağınız alt yapımızı kullanacağımızın sözünü veriyoruz. Taşımacılık hizmetinizi başlatmadan önce firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.